Kariera

Jesteśmy Międzynarodowym wyłącznym dystrybutorem
i serwisem maszyn i technologii z Niemiec i Szwajcarii na terenie całej Polski.
Naszymi partnerem jest głównie międzynarodowy globalny przemysł maszynowy,
samochodowy i producenci maszyn do produkcji liniowej.

Reprezentujemy Firmy:

BALTEC Maschinenbau AG, Stöger Automation GmbH,
Adactech Technologies GmbH, DENSO, AFAG, DSM, UNIVERSAL ROBOTS

Serwisant
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie serwisów maszyn (instalacja, konserwacja i naprawa maszyn, pomoc produkcyjna) w stacjonarnym serwisie, bądź w siedzibie klienta
  • Przeprowadzanie szkoleń
  • Przygotowywanie ofert serwisowych oraz ofert dotyczących części zamiennych
  • Współtworzenie gospodarki magazynowej
  • Kontakt osobisty z klientami, udzielanie wsparcia technicznego

Oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne średnie / wyższe (mechaniczne / elektryczne mile widziane)
  • Mile widziane dodatkowe kursy i umiejętności w zakresie elektroniki i programowania PLC
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie montażu automatyki
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie, znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy (gotowość do wyjazdów służbowych)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu,
  • Sumienność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Miejsce zamieszkania Opole lub okolice (do 50 km)

Oferujemy:

  • Długoterminowe szkolenia w siedzibie spółki macierzystej w Niemczech
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • 5 tygodniowe wakacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Termin rozpoczęcia pracy:

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane stanowiskiem, proszone są o przesłanie aplikacji na adres info@ok-strojservis.pl